Одноденки Україною

В астрономічну обсерваторію

Астрономічна обсерваторія володіє трьома видами телескопів. Телескоп, що веде спостереження за поверхнею Сонця, телескоп-віддалемір, що "веде" штучні супутники Землі, та телескоп, що спостерігає за змінними зорями, - з ним ми і будемо мати справу.
За 1 особу:
250 грн.
Тривалість:
3 год

Чорне та біле золото Галичини

Одноденна мандрівка місцями, що є прямим доказом багатства Галицької землі. Довідаємось надзвичайно багато цікавих фактів з видобутку нафти, яку ще називають чорним золотом у Бориславі, та білого золота - солі, в Дрогобичі.
За 1 особу:
450 грн.
Тривалість:
1 день

Мандрівка з "Лісовою піснею"

Одноденна подорож Волинню. в рамках якої відвідаємо з Вами чи не найемоційніший музей України - садибу Лесі Українки в селі Колодяжне. Ця екскурсія змінює людей, оскільки в музеї розповідають такі факти з життя Лесі, які не прочитати в жодному підручнику. Також з екскурсією відвідаємо замок в місті Луцьк.
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 день

Спелео-екскурсія в печеру Оптимістична

Це буде повний вражень день! Якщо Ви ще жодного разу не були в печері, - однозначно це варто спробувати! Цей підземний світ прооосто дивовижний! Оптимістична подарує Вам не лише багато позитиву і незабутніх вражень, а ще й дізнаєтесь багато цікавих фактів про нього. І це не все, оскільки ми ще завітаємо до Тернополя з нестандартною екскурсією, зупинимось на Микулинецькій пивоварні та спробуємо перейти один з найкрасивіших віадуків в Плебанівці.
За 1 особу:
950 грн.
Тривалість:
1 день

Невідома Тернопільщина

Тернопільщина може здивувати і Ви в цьому переконаєтеся. Запрошуємо Вас познайомитися з культурою трипільців у печері Вертебі, відвідати "місце сили" скельний монастир в с. Монастирок, відвідати один з найгарніших костелів в м. Чорткові і на завершення прогулятися вечірнім Тернополем.
За 1 особу:
650 грн.
Тривалість:
1 день