Зроби свій!
Подорожуй з нами!

Екскурсії Львовом

Середньовічний Львів

Екскурсія охоплює площу Ринок, Вірменський квартал з його собором (інтер’єри), Домініканський костел (інтер’єри), Успенську церкву (інтер’єри), Порохову вежу, Бернардинський костел (інтер’єри) з двориком та Латинську катедру (інтер’єри).
За 1 особу:
60 грн.
Тривалість:
3 год

Львів автобусом - 1

Автобусно-пішохідна екскурсія, що покаже Вам панораму міста з гори Високий Замок, розповість про визначні поховання на львівському "Пер-Лашез" - Личаківському цвинтарі та заведе у найвизначніший з усіх греко-католицьких храмів - собор святого Юра.
За 1 особу:
100 грн.
Тривалість:
3 год

Львів автобусом - 2

Автобусно-пішохідна екскурсія, що покаже Вам панораму міста з оглядового майданчика церкви свв. Ольги та Єлизавети, розповість про те, як розважалась знать в казино Герхарда, а також відкриє чарівний світ народної архітектури та побуту, де зупинився час.
За 1 особу:
100 грн.
Тривалість:
4 год

Львів у підземеллях

Екскурсія охоплює 7 підземель середньовічного Львова, що не сполучені між собою. Кожне з них унікальне та неповторне, зі своєю багатою історією.
За 1 особу:
70 грн.
Тривалість:
3 год

Австрійський Львів

Екскурсія охоплює інтер’єри оперного театру, Будинку вчених, та палацу Потоцьких, що по праву вважаються трьома найбільшими діамантами в архітектурній короні Львова.
За 1 особу:
100 грн.
Тривалість:
3 год

Солодко по-львівськи

Інтерактивна і дуууже смачна екскурсія. Тут дітине лише куштуватимуть справжній гарячий шоколад, львівський сирник, навчатимуться варити та смакуватимуть каву по-турецьки (за бажанням) але й в такий нестандартний спосіб пізнаватимуть історію Львова. Ми розповімо Вам як вони пов’язані.
За 1 особу:
200 грн.
Тривалість:
2 год

Львівська кава

9 самих визначних кав’ярень міста та їхні історії, а також різні небелиці про кав’ярні, яких вже не існує. Про каву у Львові, хто її любив, хто ненавидів, хто її возвеличував, а хто просто пив зі слів екскурсовода-кавомана.
За 1 особу:
100 грн.
Тривалість:
3 год

Lviv INSTA-WANDER

3-4 години ненапряжних "тинявок" вулицями Львова. Практичні заняття, поради та корективи від "інста-гуру" в трьох напрямках: портрене фото, пейзажне фото, лайфстайл фото. У подарунок чек-лісти: "Фотоінвентар по напрямках" та "Програми для обробки фото". А ще класна компанія, живе спілкування з професіоналами та їх поради, фотоінтенсиви, правильні ракурси, композиції і т.д.
За 1 особу:
200 грн.
Тривалість:
4 год