Походи Карпатами

Сходження в сніги Говерли

Одноденний похід на гору Говерла (2061 м) у супроводі 2 кваліфікованих провідників та огляд панорам засніжених Карпат. В дорозі багато цікавих історій, лайфхаків та гарячий чай на вершині.
За 1 особу:
1100 грн.
Тривалість:
1 день

Сходження в сніги Петроса

Одноденний похід на гору Петрос (2020 м) у супроводі 2 кваліфікованих провідників з села Ясіня та раннім стартом спецтранспортом до полонини Бронтарево Стійло, який чекатиме на наше повернення. Огляд панорам засніжених Карпат. В дорозі багато цікавих історій, лайфхаків та гарячий чай на вершині.
За 1 особу:
1100 грн.
Тривалість:
1 доба

Сходження на Кукул

Це неймовірно різноманітний похід хребтом масиву Кукул, з якого Вам відкриється мабуть найповніша і найзахопливіша панорама на практично весь Чорногірський масив, а також на Горгани та Свидовець...
За 1 особу:
900 грн.
Тривалість:
1 день

Шпиці, Гомул, Несамовите та сплав Черемошем

Два ну дууууже насичені і повні позитивних емоцій дні. Сплавимось Черемошем, дізнаємось, як вже протягом тисячоліть виготовляють високо в горах на полонинах найсмачніший в світі сир, будемо довго захоплюватись постаттю Сергія Параджанова, а ще піднімемось на наймістичнішу вершину Чорногори - Шпиці, зійдемо на Гомул та сфотографуємось на березі легендарного Несамовитого. То буде щооось...
За 1 особу:
2300 грн.
Тривалість:
2 дні

Зимове сходження на Ротило

Ласкаво просимо туди, де Ви точно ще не були, а якщо були, то, ми впевнені, хочете пройтись ще раз. А одним словом, та камон, лізимо в Покутсько-Буковинські гори разом. І розпочнемо з найвищої вершини регіону, - гори Ротило, бо інакше ми не вміємо.
За 1 особу:
900 грн.
Тривалість:
1 день

Сходження на Ротило

Ласкаво просимо туди, де Ви точно ще не були, а якщо були, то, ми впевнені, хочете пройтись ще раз. А одним словом, та камон, лізимо в Покутсько-Буковинські гори разом. І зійдемо ми на найвищу вершину регіону, бо інакше не вміємо. В програмі вершина Ротило, полонина Германівка, йой, буде фааааайно!
За 1 особу:
850 грн.
Тривалість:
1 день

Похід на Шпиці

Чорногора - це не лише Говерла, Петрос чи Попіван... Пропонуємо Вам похід до самого серця цього величного масиву з неймовірної краси скелями. Повірте це надзвичайно важко описати словами, - їх треба хоча б раз побачити.
За 1 особу:
900 грн.
Тривалість:
1 день

Сходження на Хом’як

Справді легкий, не навантажуючий похід, 100% незабутні враження від побаченого, хмара фотографій, яким заздритимуть друзі та співробітники, багато всього пізнавального. А на завершення ще й пивом смачним закріпимо. Файна ідея? Якщо так, то гайда з нами!!!
За 1 особу:
850 грн.
Тривалість:
1 день

Сходження на Явірник-Горган

Одноденний тур-похід на гору Явірник-Ґорґан з Яремче! Траверсами піднімаємось на славнозвісний ґорґан, сходимо на вершину та спускаємось ґреґотами вниз.
За 1 особу:
800 грн.
Тривалість:
1 день

Сходження в сніги Хом’яка

Один відомий Горган, Ви, компанія однодумців, трек і вершина. І нічого зайвого! Гора Хом’як Вас вразить своєю індивідуальністю та краєвидами, якщо погода сприятиме!
За 1 особу:
850 грн.
Тривалість:
1 день

Похід без напрягів. Росохан-Аршиця

За один день від Осмолоди піднімемось до славнозвісного морського ока ґорґан - озера Росохан і, а чому б ні, - розведемо ватру і зробимо достойний пікнік. Далі піднімемось на одну з вершин Аршиці - Верх Нивку (1541м), де фотографуватимемось досхочу. А повертатись в Осмолоду будемо через урочище Лужки, де знаходиться один доволі відомий Скит.
За 1 особу:
950 грн.
Тривалість:
1 день

Легендарна Сивуля

Легендарна вершина, найвища серед горган, вона вміє запам’ятовуватись... вона вміє вражати та надихати. Надзвичайне місце сили, до якого Ви точно захочете повернутись, незважаючи навіть на те, що дійти до цієї вершини - справа дуже не проста.
За 1 особу:
1000 грн.
Тривалість:
1 день

Похід "Боржава очима парапланериста"

Хотіли б побачити весь Боржавський масив з висоти польоту птахів? Так, це можливо! Так, це безпечно! Ну так, звичайно ж це екстримально! Той випадок, коли неможливо змовчати...слова самі з уст зриваються криком! Криком переляку, захоплення, ейфорії... Це, мабуть, самий крутий must have, а заодно і must feel з усіх відомих!
За 1 особу:
750 грн.
Тривалість:
1 день

Похід "Великий Верх-Плай Боржавський"

Одноденний похід Боржавським масивом тривалісттю 7.5-8 годин. В рамках походу стартуватимемо з Подобовецького перевалу та здійснюватимемо сходження на вершину Великий Верх (1598м) з набором висоти приблизно 800 м. Далі хребтом перейдемо через Плай (1323м) та Томнатик (1343 м), де наберемо ще приблизно 50-60 м. Далі спускатимемось до міста Воловець.
За 1 особу:
750 грн.
Тривалість:
1 день

Сходження в сніги гори Пікуй

Дуже рання побутка, напів-сон в автобусі, легко-екстремальна прогулянка, трошки голодний живіт, мокрі мешти та шкарпетки, АЛЕ повний фотоапарат класних світлин, власна сатисфакція, голова в хмарах та океан вражень Вам гарантовано.
За 1 особу:
750 грн.
Тривалість:
1 день

Сходження на Гостру

Одноденний похід зі сходженням одночвсно на дві вершини!!! Так це реально на горі Гострій. Різниця між ними 1 м, - уявляєте? 1405 м над рівнем моря і прекрасні закарпатські краєвиди подарують неймовірний настрій!
За 1 особу:
800 грн.
Тривалість:
1 день

Сходження на Параску

Штурмуватимемо найвищу точку Сколівських Бескидів - гору Параску (1268 м). Повні легені чистого повітря, повні вихідні незабутніх вражень та повний фотоапарат знимок гарантуємо!
За 1 особу:
650 грн.
Тривалість:
1 день

Лопата та Кудрявець

Йтимемо з Вами місцями, де в липні 1944-го відбувся запеклий десятиденний бій УПА та об’єднаних німецько-угорських військ. Гора Лопата - це місце особливої сили і Ви це відчуєте!
За 1 особу:
650 грн.
Тривалість:
1 день

Похід з дітьми. Гора Маковиця та музей розвитку Землі

4,5-годинний, сімейний похід з Ямної до вершини гори Маковиця для батьків та їх дітей. Набір висоти лише 400 м, а довжина маршруту 7.5 км. - це дозволить дітям насолодитись краєвидами гір без перевтоми. Далі - короткий переїзд та пізнавальна екскурсія в інтерактивному музеї розвитку Землі.
За 1 особу:
650 грн.
Тривалість:
1 день

Похід з дітьми. Гора Лиса та інтерактивний музей вузькоколійки

5,5-годинний, сімейний похід з Мізуня до вершини гори Лиса для батьків та їх дітей. Протягом походу піднімемось з Вами аж на 600 м висоти і вийдемо на відмітку 1150 м над рівнем моря. І з вершини гори Лиса діти побачать славнозвісний хребет Аршиця, а також легендарні Горгани. Можливо саме ці краєвиди змусять Ваших дітей назавжди закохатись в гори. Далі відвідаємо інтерактивний музей Спадщини вигодської вузькоколійки, з якого дітей годі буде за вуха витягнути... Також матимемо змогу покупатись в гірській річці Свіча.
За 1 особу:
650 грн.
Тривалість:
1 день