Зроби свій!
Подорожуй з нами!

Подорожі Карпатами

Осінній похід на Говерлу

Вас чекатимуть справжні гори. Вони суворі, інколи небезпечні, зате надзвичайно мальовничі, привітні та такі рідні... Похід розпочнемо ще при темноті з ліхтариками, проте вже протягом першої години підйому Ви потрапите в казку - схід Сонця в підніжжі Говерли. Вас оточуватимуть пейзажі, що намалювала сама природа. Запрошуємо Вас насолодитись!
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 день

Похід "Таємниці РЛС на горі Стій"

Похід на найвищу точку Боржавського масиву - гору Стій (1681 м над р.м.) для шалено позитивних емоцій з відвіданням закиненої секретної військової бази РЛС А3185 тривалістю 9-9,5 год.
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 доба

Похід "Боржава очима парапланериста"

Хотіли б побачити весь Боржавський масив з висоти польоту птахів? Так, це можливо! Так, це безпечно! Ну так, звичайно ж це екстримально! Той випадок, коли неможливо змовчати...слова самі з уст зриваються криком! Криком переляку, захоплення, ейфорії... Це, мабуть, самий крутий must have, а заодно і must feel з усіх відомих!
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 день

В гості до бурих ведведів + Шипіт + Синевир

Одноденна подорож Закарпаттям, в рамках якої Ви ознайомитесь з Реабілітаційним центром бурого медведя. Також відвідаємо озеро Синевир - "морське око" Карпат та побуваємо біля найвідомішого водоспаду Закарпаття - Шипоту.
За 1 особу:
500 грн.
Тривалість:
1 день

Похід на гору Хом’як

Справді легкий, не навантажуючий похід, 100% незабутні враження від побаченого, хмара фотографій, яким заздритимуть друзі та співробітники, багато всього пізнавального. А на завершення ще й пивом смачним закріпимо. Файна ідея? Якщо так, то гайда з нами!!!
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 день

Похід на г. Пікуй

Одноденний похід на гору Пікуй (1408 м), що є межею Львівської та Закарпатської областей. Фотосесія з прапорами біля обеліску Массарека. Весела та душевна компанія, море гарних фото та чудовий настрій забезпечимо!
За 1 особу:
500 грн.
Тривалість:
1 день

Піп Іван та сплав Черемошем

Дводенна "All inclusive" подорож з облаштуванням наметового табору поблизу полонини Смотрич. В перший день передбачено організований похід на гору Піп Іван Чорногірський (висота 2028 м). В другий день сплавлятимемось річкою Черемош.
За 1 особу:
1700 грн.
Тривалість:
2 дні

Навчальний похід "В горах, як вдома"

Триденний похід з організацією табору та вивченням різноманітних методик виживання в диких умовах. Розведення вогню з мокрих дрів, без сірників, фільтрація води підручними засобами, зведення укриття з підручних матеріалів, орієнтування на місцевості і т.д.
За 1 особу:
1200 грн.
Тривалість:
3 дні/2 ночі

Похід "Прогулянка Чорногорою"

Одноденний похід Чорногірським хребтом через одні з найвідоміших вершин, що не є двотисячниками. Вас чекатимуть Туркул, Данціж, Пожижевська, Брескул. Йтимемо до озера Несамовите нижнім Плаєм, а повертатимемось до СБ "Заросляк" Чорногірським хребтом та вздовж каскаду Великих Прутських водоспадів.
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 доба

Нічний похід "Зірки Боржави"

Нічний похід Боржавськими полонинами в супроводі 2-3 провідників з переходом по хребту від гори Гимба через гору Великий Верх до гори Стій та з поверненням до водоспаду Шипіт в Пилипці. Загальна протяжність маршруту приблизно 28 км. Тривалість походу 11-12 годин.
За 1 особу:
650 грн.
Тривалість:
1 доба

Тур "Похід на гору Синяк"

Одноденний похід Горганами з урочища "Женецький Гук"через полонину Хом’яків на гору Синяк (1666 м) з поверненням до водоспаду Гук. 100% незабутніх вражень від побаченого, хмару класних фото, яким заздритимуть друзі та співробітники гарантуємо.
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 доба