Подорожі Карпатами

Похід "Сходження на Говерлу"

Схід сонця зустрічатимемо у підніжжі "Малої Говерли", оскільки переїзд до місця старту буде нічним. Сама природа зустрічатиме Вас неймовірними пейзажами з висоти, на якій не усі птахи літають...
За 1 особу:
650 грн.
Тривалість:
1 день

"Підкорити Шпиці"

Чорногора - це не лише Говерла, Петрос чи Попіван... Пропонуємо Вам похід до самого серця цього величного масиву з неймовірної краси скелями. Повірте це надзвичайно важко описати словами, - їх треба хоча б раз побачити.
За 1 особу:
700 грн.
Тривалість:
1 день

Сходження на Хом’як

Справді легкий, не навантажуючий похід, 100% незабутні враження від побаченого, хмара фотографій, яким заздритимуть друзі та співробітники, багато всього пізнавального. А на завершення ще й пивом смачним закріпимо. Файна ідея? Якщо так, то гайда з нами!!!
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 день

"Сходження на Синяк"

Одноденний похід-штурм славнозвісного горгану Синяк (1666 м) зі села Поляниця. Це не Говерла - сюди не ходять великими групами!
За 1 особу:
750 грн.
Тривалість:
23:30

Похід "Боржава очима парапланериста"

Хотіли б побачити весь Боржавський масив з висоти польоту птахів? Так, це можливо! Так, це безпечно! Ну так, звичайно ж це екстримально! Той випадок, коли неможливо змовчати...слова самі з уст зриваються криком! Криком переляку, захоплення, ейфорії... Це, мабуть, самий крутий must have, а заодно і must feel з усіх відомих!
За 1 особу:
650 грн.
Тривалість:
1 день

"Прогулянка Чорногорою"

Одноденний похід Чорногірським хребтом через одні з найвідоміших вершин, що не є двотисячниками. Вас чекатимуть Туркул, Данціж, Пожижевська, Брескул. Йтимемо до озера Несамовите нижнім Плаєм, а повертатимемось до СБ "Заросляк" Чорногірським хребтом та вздовж каскаду Великих Прутських водоспадів.
За 1 особу:
650 грн.
Тривалість:
1 доба

Похід "Підкорити Пікуй"

Одноденний похід на гору Пікуй (1405 м), що є межею Львівської та Закарпатської областей. Фотосесія з прапорами біля обеліску Массарека. Весела та душевна компанія, море гарних фото та чудовий настрій забезпечимо!
За 1 особу:
500 грн.
Тривалість:
1 день

Бункер "Лінія Арпада", Шипіт та Гимба

Одноденна подорож на Закарпаття, під-час якої ми з Вами відвідаємо єдиний вцілілий бункер Лінії Арпада, фотографуватимемось біля величного водоспаду Шипіт та підіймемось на 3\4 висоти гори Гимба канатно-крісельним підйомником в Пилипці.
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 день