Подорожі Карпатами

Похід "Снігова Говерла"

Одноденний похід на гору Говерла (2061 м) у супроводі 2 кваліфікованих провідників та огляд панорам засніжених Карпат. В дорозі багато цікавих історій, лайфхаків та гарячий чай на вершині.
За 1 особу:
1100 грн.
Тривалість:
18 годин

Похід "Крокуси біля Несамовитого"

Любите весну? А гори? Ми пропонуємо Вам долучитись до нашої мандрівки у пошуках слідів весни в горах. Коли в містах вже майже літо - адже травень місяць на календарі, то високо в горах весна ще затрималась і тримає їх у своїх володіннях міцно. Весна в горах завжди затяжна. От і крокуси Гейфеля довше тішать туристів своїми яскравими, фіолетовими килимами. Помилуємось шафранами і ми. А наш фотограф закріпить це все на світлинах, які ми підготуємо Вам у подарунок.
За 1 особу:
грн.
Тривалість:
1 день

"Підкорити Шпиці"

Чорногора - це не лише Говерла, Петрос чи Попіван... Пропонуємо Вам похід до самого серця цього величного масиву з неймовірної краси скелями. Повірте це надзвичайно важко описати словами, - їх треба хоча б раз побачити.
За 1 особу:
грн.
Тривалість:
1 день

Сходження на Хом’як

Справді легкий, не навантажуючий похід, 100% незабутні враження від побаченого, хмара фотографій, яким заздритимуть друзі та співробітники, багато всього пізнавального. А на завершення ще й пивом смачним закріпимо. Файна ідея? Якщо так, то гайда з нами!!!
За 1 особу:
грн.
Тривалість:
1 день

"Снігами Хом’яка"

Один відомий Горган, Ви, компанія однодумців, трек і вершина. І нічого зайвого! Гора Хом’як Вас вразить своєю індивідуальністю та краєвидами, якщо погода сприятиме!
За 1 особу:
750 грн.
Тривалість:
1 день

"Таємниці РЛС на горі Стій"

Похід на найвищу точку Боржавського масиву - гору Стій (1681 м над р.м.) для шалено позитивних емоцій з відвіданням закиненої секретної військової бази РЛС А3185 тривалістю 9-9,5 год.
За 1 особу:
грн.
Тривалість:
1 доба

Похід "Трошки інша Боржава"

Одноденний похід Боржавським масивом тривалісттю 7.5-8 годин. В рамках походу стартуватимемо з Подобовецького перевалу та здійснюватимемо сходження на вершину Великий Верх (1598м) з набором висоти приблизно 800 м. Далі хребтом перейдемо через Плай (1323м) та Томнатик (1343 м), де наберемо ще приблизно 50-60 м. Далі спускатимемось до міста Воловець.
За 1 особу:
650 грн.
Тривалість:
1 день

"Зірки Боржави"

Нічний похід Боржавськими полонинами в супроводі 2-3 провідників з переходом по хребту від гори Гимба через гору Великий Верх до гори Стій та з поверненням до водоспаду Шипіт в Пилипці. Загальна протяжність маршруту приблизно 28 км. Тривалість походу 11-12 годин.
За 1 особу:
грн.
Тривалість:
1 доба

Похід "Боржава очима парапланериста"

Хотіли б побачити весь Боржавський масив з висоти польоту птахів? Так, це можливо! Так, це безпечно! Ну так, звичайно ж це екстримально! Той випадок, коли неможливо змовчати...слова самі з уст зриваються криком! Криком переляку, захоплення, ейфорії... Це, мабуть, самий крутий must have, а заодно і must feel з усіх відомих!
За 1 особу:
грн.
Тривалість:
1 день

Тур-прогулянка "Зимова Боржава"

Легкий похід, неймовірні краєвиди, безліч фото, яких немає у друзів, море вражень і "пекельні котли" (термальні чани) на завершення. Добре розімнемось в поході та ще краще розслабимось в чанах. Файна ідея?
За 1 особу:
700 грн.
Тривалість:
1 день

Похід "Підкорити Пікуй"

Одноденний похід на гору Пікуй (1405 м), що є межею Львівської та Закарпатської областей. Фотосесія з прапорами біля обеліску Массарека. Весела та душевна компанія, море гарних фото та чудовий настрій забезпечимо!
За 1 особу:
грн.
Тривалість:
1 день

Похід "В сніги Гострої"

Одноденний зимовий похід зі сходженням одночасно на дві вершини!!! Так це реально на горі Гострій. Різниця між ними 1 м, - уявляєте? 1405 м над рівнем моря і прекрасні закарпатські сніжні краєвиди гір подарують неймовірний настрій!
За 1 особу:
750 грн.
Тривалість:
1 день

Похід на гору Гостра

Одноденний похід зі сходженням одночвсно на дві вершини!!! Так це реально на горі Гострій. Різниця між ними 1 м, - уявляєте? 1405 м над рівнем моря і прекрасні закарпатські краєвиди подарують неймовірний настрій!
За 1 особу:
грн.
Тривалість:
1 день

В гості до бурих ведведів + Шипіт + Синевир

Одноденна подорож Закарпаттям, в рамках якої Ви ознайомитесь з Реабілітаційним центром бурого медведя. Також відвідаємо озеро Синевир - "морське око" Карпат та побуваємо біля найвідомішого водоспаду Закарпаття - Шипоту.
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 день

Похід "Зимовий Пікуй"

Дуже рання побутка, напів-сон в автобусі, легко-екстремальна прогулянка, трошки голодний живіт, мокрі мешти та шкарпетки, АЛЕ повний фотоапарат класних світлин, власна сатисфакція, голова в хмарах та океан вражень Вам гарантовано.
За 1 особу:
700 грн.
Тривалість:
1 день

Похід на гору Стримба

Одноденний похід 9-10 годинний похід на славнозвісний горган - Стримбу з 5-ма стаціонарними привалами. Стартуємо з села Колочава, туди ж повертаємось.
За 1 особу:
700 грн.
Тривалість:
1 день

Піп Іван Мармароський (2 дні)

Дводенний похід середнього рівня складності на гору Піп Іван Мармароський (1936 м) з ночівлею на полонині Лисича в наметах. Наступний день релаксуватимемо на соляних озерах Солотвино. У вартість включено все!
За 1 особу:
1500 грн.
Тривалість:
2 дні

Бункер "Лінія Арпада", Шипіт та Гимба

Одноденна подорож на Закарпаття, під-час якої ми з Вами відвідаємо єдиний вцілілий бункер Лінії Арпада, фотографуватимемось біля величного водоспаду Шипіт та підіймемось на 3\4 висоти гори Гимба канатно-крісельним підйомником в Пилипці.
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 день