Зроби свій!
Подорожуй з нами!

Подорожі Карпатами

Похід "Боржава очима парапланериста"

Хотіли б побачити весь Боржавський масив з висоти польоту птахів? Так, це можливо! Так, це безпечно! Ну так, звичайно ж це екстримально! Той випадок, коли неможливо змовчати...слова самі з уст зриваються криком! Криком переляку, захоплення, ейфорії... Це, мабуть, самий крутий must have, а заодно і must feel з усіх відомих!
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 день

Похід на гору Хом’як

Справді легкий, не навантажуючий похід, 100% незабутні враження від побаченого, хмара фотографій, яким заздритимуть друзі та співробітники, багато всього пізнавального. А на завершення ще й пивом смачним закріпимо. Файна ідея? Якщо так, то гайда з нами!!!
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 день

Піп Іван та сплав Черемошем

Дводенна "All inclusive" подорож з облаштуванням наметового табору поблизу полонини Смотрич. В перший день передбачено організований похід на гору Піп Іван Чорногірський (висота 2028 м). В другий день сплавлятимемось річкою Черемош.
За 1 особу:
1700 грн.
Тривалість:
2 дні

Тур-прогулянка "Зимова Боржава"

Легкий похід, неймовірні краєвиди, безліч фото, яких немає у друзів, море вражень і "пекельні котли" (термальні чани) на завершення. Добре розімнемось в поході та ще краще розслабимось в чанах. Файна ідея?
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 день

Навчальний похід "В горах, як вдома"

Триденний похід з організацією табору та вивченням різноманітних методик виживання в диких умовах. Розведення вогню з мокрих дрів, без сірників, фільтрація води підручними засобами, зведення укриття з підручних матеріалів, орієнтування на місцевості і т.д.
За 1 особу:
1200 грн.
Тривалість:
3 дні/2 ночі

Похід "Прогулянка Чорногорою"

Одноденний похід Чорногірським хребтом через одні з найвідоміших вершин, що не є двотисячниками. Вас чекатимуть Туркул, Данціж, Пожижевська, Брескул. Йтимемо до озера Несамовите нижнім Плаєм, а повертатимемось до СБ "Заросляк" Чорногірським хребтом та вздовж каскаду Великих Прутських водоспадів.
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 доба

Нічний похід "Зірки Боржави"

Нічний похід Боржавськими полонинами в супроводі 2-3 провідників з переходом по хребту від гори Гимба через гору Великий Верх до гори Стій та з поверненням до водоспаду Шипіт в Пилипці. Загальна протяжність маршруту приблизно 28 км. Тривалість походу 11-12 годин.
За 1 особу:
650 грн.
Тривалість:
1 доба

Тур "Похід на гору Синяк"

Одноденний похід Горганами з урочища "Женецький Гук"через полонину Хом’яків на гору Синяк (1666 м) з поверненням до водоспаду Гук. 100% незабутніх вражень від побаченого, хмару класних фото, яким заздритимуть друзі та співробітники гарантуємо.
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 доба

Зимовий Пікуй

Дуже рання побутка, напів-сон в автобусі, легко-екстремальна прогулянка, трошки голодний живіт, мокрі мешти та шкарпетки, АЛЕ повний фотоапарат класних світлин, власна сатисфакція, голова в хмарах та океан вражень Вам гарантовано.
За 1 особу:
550 грн.
Тривалість:
1 день

В гості до бурих ведведів (зимовий варіант)

Одноденна подорож Закарпаттям, в рамках якої Ви ознайомитесь з Реабілітаційним центром бурого ведмедя та вовка, з умовами їх перебування та з їх історіями. Також відвідаємо озеро Синевир - "морське око" Карпат.
За 1 особу:
600 грн.
Тривалість:
1 день